Kalabalık bir mekanda temizlik yapmanın zor olduğunun bilincinde olan firmamızın, öncelikli hedefi AVM içersindeki müşterileri rahatsız etmeden en kolay ve pratik temizliği sunmaktır.

Alışveriş Merkezi Temizliği

En çok ve en yoğun olarak kullanılana Alışveriş merkerkezleri kullanım itibariyle en çok kirlenen yerler arasındadır. Kalabalık bir mekanda temizlik yapmak bir o kadar zordur 
İsğ temizlik müşteri memnuniyetini ğöz önünde bulundurarak insanları rahatsız etmeden en kolay ve pratik yolda bu temizliği sizlerin yerine yapmaktadır.

Alışveriş Merkezi Temizliği

Yaşanılan binalardaki temizlik mevcut yerleşim düzenini bozmadan ortamın kirlerden arındırılmasıdır. Bina temizlikleri Yagmur temizlik tarafından binanın ihtiyacı gözününde bulundurularak aylık, haftalık, günlük, sabahları veya akşam part-time olarak planlanmakta ve gerçekleşmektedir. Eğitilmiş ve her türlü sağlık güvencesi sağlanmış elemanlarımız, kendilerine tahsis edilen modern makine ekipman ve malzemelerle hem zamandan hemde paradan tasarrufunuzu sağlayacaktır.

Alışveriş Merkezi Temizliği

Bütün avmler yaşam ve alışveriş merkezi konumunda müşterilerine detaylı hizmet verme yarışı içine girmiştir.Bu nedenle avm’ler müşteri sirkilasyonunun en yogun yaşandıgı alanlar olmuştur..
Avm temizliği bu baglamda kurumsal çözümler ve teknolojik ekipmanlarla daha etkin ve kalıcı Temizlik İstemektedir..

Avm Temizlik Hizmetlerinde Huzur Temizlik olarak inşaat sonrası ve devamında temizlik avm personeli istihdamı saglayarak müşterilerimize kurumsal çözümler önermekteyiz..