Halılarınızı ve koltuklarınızı evinizde gözünüzün önünde antibakteriel temizlik sistemimizle temizliyor ve tam bir hijyen sağlıyor.

Halı ve Koltuk Temizliği

Halı ve koltuk temizlğinde de sizlere kesin bir temizlik ve hijyen suınmayı garanti etmektedir. Bu materyallerin temizliği sırasında genel olarak yapılan bir hata kirlenen koltuklar bezle silip temizlemeye çalışmaktır. Bezle silerek temizlenmeye çalışılan koltuk her ne kadar ilk başta temiz gibi gözüksede aslında tek yapılan kiri koltuğun içine gömmektir. Dolayısıyla aynı kir tekrar ortaya çıkabilmekle birlikte hijyen konusunda da yeterli değildir. 

Antibakteriyel Halı ve Koltuk Temizliğinde yapılan işlem aşağıda sıralanmıştır.

Halınızın önce önü ve arkası 25500 RPM devir dakika dönüş sayılı 116m/saat hava sirkülasyonlu 2,16 mss emme gücü olan siklon hareketli ve medi filtreli makine ile temizleyip % 99,98 oranında tozlardan arındırıyoruz.

İkinci aşamada halınızdaki lekeleri spot olarak temizliyoruz.

Üçüncü aşamada 160 derece ve 6,5 bar basınçla kuru buhar veren makinamızla buhar vererek siliyoruz.

Bu işlemlerle halınızdaki bütün küf ,mantar,mite,akar ,bit ve diğer bakterilerden arındırıyoruz ve %100 hijyen sağlıyoruz.

 

Bizi tercih etmenizin için 7 neden

 

  1. Halılarınız ve koltuklarınız yüksek devirli makine ve fırçayla silinmediği için yıpranmıyor
  2. Halılarınızı ve koltuklarınızı bilmediğiniz bir yere göndermiyorsunuz
  3. Halılınızın ve koltuklarınız yıkanıp gelmesini beklemiyorsunuz
  4. Yıkanan halılarda ve koltuklarda iyi kurutulmadığı vakit küf,mantar,akar,bit oluşumu çabuklaşıyor
  5. En önemlisi halılarınız ve koltuklarınızı  ağır kimsallarla  yıkanmadığı için  renginde ve dokusunda değişim olmuyor ve halınız yıpranmıyor .
  6. Daha da önemlisi bizim sistemimizde tam hijyen sağlıyoruz mite,akar ,küf,mantar,bit hepsini temizliyoruz % 100 hijyen sağlıyoruz.
  7. Bütün işlemler yerinde ve gözünüzün önünde yapılıyor.