İnşaat sonrası temizlikler için bizi tercih etmeniz durumunda gerekli olan tüm ekipmanlar firmamızca karşılanır.

İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat bitiminden sonra kaba ve ince temizlik, ekibimiz tarafından en ince ayrıntıları geçmeden özenle temizliyoruz. Bahçe ve otoparkalarınızın temizliği, bakımı, onarımı ve çimenlerinizin biçilmesi ve bakımı Huzur temizlik olarak kusursuzca sizlere sunuyoruz.

İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat Temizliği Daha önce hiç oturulmamış yada tadilat yapılmış mekanlarda temizlik yapılacak. Zeminlerde alçı harç kalıntıları boya akmış yüzeyler kapı ve dolaplar toz kir içinde banyo ve lavabolar dezenfekte edilmesi gerekiyor. Huzuru Temizlik Hizmetleri profesyonel kadrosu ve temizlik yapılan yüzeylere zarar vermeyen kimyasallarıyla sizlere çözümler sunar

İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat sonrası temizliğini şirketimiz kaliteli ve garantili olarak yapmaktadır. İnşaat artıklarını temizlemek kolay değil ve herkesin yapabileceği bir temizlik değildir.   Çünkü kaba olarak görünen temizliğin yanı sıra asıl olan kaba pislikten sonra kalan toz ve ince pisliktir.Şirketimiz sadece inşaat sonrası ortaya çıkan kaba pisliği değil aynı zamanda gözden kaçan ve dikkat edilmeyen ince pisliğinde inşaattan arındırılmasını sağlar.