Hastane temizliği diğer temizlik alanlarından daha farklıdır hijyen itina ile uzman temizlik şirketleri tarafından temizlenmelidir.

Hastane Temizliği

Bakteri ve virüs gibi transferleri önleyecek tek kullanımlık mop ve renk kodu gibi kaliteli sistemler kullanılmaktadır.temizlik ve dezenfekte edebilen hastane şartlarına uyğun kimyasal temizleyiciler kullanılmaktadır.

Hastane Temizliği

  • Hizmet organizasyonu : Hastane şartlarına göre ve 24 saat göz önüne alınarak yapılmaktadır.
  • Hizmet prosesi: Bakteri ve virüs gibi transferleri önleyecek ‘tek kullanımlık mop’ ve ‘ renk kodu’ gibi kaliteli sistemler kullanılmaktadır.
  • Eleman eğitim: Kullanılan sistemler hakkında genel bilgiye sahip kimyasal maddeler ve ekipmanlara göre sözlü, yazılı ve video olmak kaydıyla eğitim seminerleri verilmektedir.
  • Kimyasallar: Temizlik ve dezenfekte edebilen özel ve hastane şartlarına uygun kimyasal temizleyiciler kullanılmaktadır.


Hastane Temizliği

Sisteme ve hastane koşullarına uyğun ekipmanlar temin edilerek yapılır. Hastane gibi sürekli dezenfektasyon olaylarının bulunası gereken yerlere temizliği şirketimiz Huzur temizlik hastanelerde sağlık kurumarında özenle ve profesyonel olarak gereken hijyene dikkat edilmekteve profesyonel bir ekiple temizlik yapılmaktadır.