Bordrolama

Personel Temini
Hizmetinde, müşterinin ihtiyacı olan kaliteli elemanların bulunması giydirilmesi ve bodrolanması hizmetleri bulunmaktadır.

 

Elemanların yönlendirilmesi ve yönetilmesi müşteri tarafından yapılmaktadır. Kurumların temizlik hizmetinin yanı sıra çeşitli gereksinimleri doğrultusunda çalışacak personellere ihtiyaçları olmaktadır. Talep edilen işlere uygun, konularında deneyimli elemanların temini Huzur TEMİZLİK tarafından son derece titizlikle yerine getirilir.

Personel Temini Prensipleri

Huzur Temizlik'te Personel Temini Aşağıdaki Şartlar yerine getirilerek yapılmaktadır.

Eleman Seçilmesi

Müşterinin isteği doğrultusunda eleman , Huzur TEMİZLİK tarafından sağlanılarak bulunur. Müşteriden alınan onay sonucunda elemanın güvenlik soruşturması , işe giriş işlemleri, belirlenen rakamlara göre hareket edilerek giydirilmesi yapılır. İş öncesi idari ve işle alakalı seminer verildikten sonra eleman iş başı yapmaya hazır hale getirilir.

Elemanın Kıyafeti

Müşterinin isteği doğrultusunda işte giyilecek elbiseler belirlenir ve elemanların kullanması sağlanır.

Elemanın Özlük Hakları

Hizmet kalitesinin yüksek olabilmesi için elemanların motivasyonu sürekli yüksek tutulmakta ve özgüveninin sağlamasıdır. Bunun bilincinde olan Huzur TEMİZLİK , elemanlarının her türlü özlük haklarını gözetmektedir.

Kaliteli hizmetin temelinde kaliteli personele sahip olmak yatar. Yapacakları hizmet özelliğine göre, işe başlamadan önce ve hizmet içinde eğitime tabii tuttuğumuz elemanlarımızla standartları daima daha yukarı çekmeyi hedefliyoruz.

İlkelerimiz

1 - Müşterilerimizi dinlemek, temizlik ve sağlığa uygunluk konusundaki ihtiyaçlarını anlamak ve bunlara etkin, güvenilir ve ekonomik çözümler üretmek.

2 - Müşterilerimizin belirlediği alanların sürekli olarak temiz, güvenli ve çekici olmasını garantilemek.

3 - Müşterilerimizin iş hayatlarını daha sade ve kârlı hale getirecek her tür yeniliği sunmak,.

4 - Müşterilerimizle, kendi müşterilerinin beklentilerini her zaman ve her yerde aşan çözümler sunmalarını sağlamak üzere iş ortaklığımızı geliştirmektedir..

5 - Müşteri odaklı çalışma prensibimiz, etik değerlere bağlı ve hiçbir zaman kibirli olmayan çalışanlarımız ve kültürümüzle hizmete hazırız. .