Plaza ve Showroom temizliği; plaza, satış mağazası ve showroom gibi iş yerlerinizin gibi işleriniz uzman kadromuzla emin ellerde..

Plaza & Showroom Temizliği

Firma ve şirketlerinize ait plaza, satış mağazası ve showroom gibi iş yerlerinizin genel bina temizliği, cam silme, bahçe düzenlemesi gibi işleriniz şirketimiz tarafından yapılır.

Plaza & Showroom Temizliği

Huzur temizlik, temizlik hizmetlerinde kullanacağı her türlü araç-gereç-deterjan ve makineyi personelin öğle yemeği dahil kendisi temin eder. Size ait hiçbir malzeme kullanmaz.
♦ Huzur temizlik tarafından kullanılan tüm malzemeler (makine-deterjan-bez vb.) endüstriyel tip ürünlerdir. Ev tipi temizlik ürünlerinden çok daha etkilidirler.
♦ Her zemine özel deterjanlar kullanılır ve gerekli durumlarda buhar makinesi ile ortam sterilize edilerek mikro organizmalardan arındırılır.

 

Plaza & Showroom Temizliği

Huzur temizlik Türkiye'nin her bölgesinde plaza temizliği alanında hizmet vermektedir. Bilindiği gibi plaza temizliği kurumlar için önemli bir noktadır. Huzurtemizlik plaza temizliği alanında iç ve dış temizlik olmak üzere sizlere hizmet vermektedir.

Ekipman ve personeliyle sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan Huzur Temizlik, bu konuda her zaman ihtiyaç duyduğunuz desteği size sağlamaya hazır.