Zeminleriniz uzman personeller tarafından en son teknoloji ürünler kullanılarak bakımı, cilalanması ve parlatması yapılır.

Cila Atımı ve Parlatma

Zemin yıkama ,cila ve parlatma işlemi tecrübe ve deneyim gerektirir. Zeminlerimiz bulunduğumuz alaların genel imajının bir parçasıdır .İyi cilalanmış zemin bir meskenin genel dekor iç tasarım için önemli bir katkıdır. Doğru ürünlerle ve doğru bir analizle tecrübeli çalışanlarımızla Huzur Temizlik firması bu hizmetin en iyisini sizlere sunmaya hazırdır.

Cila Atımı ve Parlatma

Zemin temizliğinde, bakımında, cilalama ve parlatma işlerinde uzman olan Huzur Temizlik laminant, perke, fayans, mermer, mozaik zeminlerinizin temizliğini, cilalanması, parlatılması ve bakımını mükemmel yapar.

Cila Atımı ve Parlatma

 

Mermer cilası ve zeminlerin bakımı periyodik ve düzenli olarak siz degerli müsterilerimize istekleri doğrultusunda %80 ithal henkellever jonson ürünlerimiz garantili veya isteğe göre garantili sözleşme yapılmaktadır. M2 olarak yapılan bu hizmet yüksek m2 olan alanlarda indirimli yapılmaktadır. Cila olarak 2 çesit cilalar vardır. Kristalize cila ve exspert cila kullanılmaktadır. Kristalize cila makine ve çelik tel yardımı ile yavaş olarak mermere veya çini, paledyan gibi zeminlere uygulanır. Ortalama ömrü evlerde 3 yıl işyerlerinde 8 ay veya 1 yıldır. Kullanıma baglı olarak değişir. Expert cila daha yumuşak marley, muşamba veya parke gibi gevşek malzemeye uygulanır. Uygulanısı ; cila bezi veya benzeri malzeme uygulanır.